Bildegalleri

Solgt
SJUSJØEN

Velholdt hytte - ski inn og ut langrenn og alpint. Meget godt utleieobjekt.

Prisantydning1 900 000 kr
Omkostninger
8 860 kr
Totalpris
1 908 860 kr
Fellesgjeld
0 kr
Felleskost/mnd.
6 118 kr

Nøkkelinfo

Beliggenhet
På fjellet
Boligtype
Hytte
Eieform
Andel
Primærrom
57 m²
Bruksareal
60 m²
Bruttoareal
60 m²
Byggeår
2005
Soverom
2

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Alpinanlegg
Bilvei frem
Badstue
Barnevennlig
Lademulighet
Turterreng
Peis/Ildsted
Innlagt strøm
Innlagt vann
Bademulighet
Offentlig vann/kloakk

Om eiendommen

Om boligen

Visning
Velkommen til visning! Meld deg på ved å trykke "visningspåmelding" i boligannonsen. Ta gjerne kontakt i forkant av visningen om du har spørsmål.

Felleskostnader inkluderer:
Eiendomsskatt 165,00
Oppv., arealbasert 1 530,00
Felleskostnader 3 274,00
Strøm 600,00
Kabel-tv/Bredbånd 549,00

Fin hytte i svært populære omgivelser i Natrudstrilen Borettslag på Sjusjøen med gode utleiemuligheter via Sjusjøen Hytteutleie. Ski inn og ut - langrenn og alpint. Hytten har badstue og lader til elbil. Det er i tillegg tilgang til eget treningsstudio og smørebod. En kort gåtur unna ligger det eget badevann, terrengsti for sykler og det er en cafe i gangavstand rett ved alpinanlegget.

Eiendommen ligger på den øverste rekka i borettslaget med fin utsikt og svært begrenset trafikkbelastning. Andel fellesgjeld er innfridd. Hytta har 2 soverom, hvor det er tre sengeplasser på minste rommet og stor dobbeltseng på hoved soverommet. Det er en åpen kjøkken- og stue løsning, bad/wc fin badstue, gang og egen utvendig bod med overbygd inngangsparti.

Hytta selges fullt møblert, så denne er klar til bruk. En perfekt hytte for deg som er aktiv og vil ha en lettstelt og praktisk hytte på et av de flotteste turområdene i landet. I tillegg har du Lillehammer en kort kjøretur unna med alt den har å tilby. Hytten er en del av et borettslag, hvilket betyr at det er minimalt med vedlikehold da det håndteres av borettslaget. Slik som snømåking rundt hytta og av taket. Dette blir som en leilighet i hytte form.

Beliggenhet

Tilgang til felles smørebod, treningsrom og andre fellesrom i BRL.
I tillegg til alpint tilbyr området langrennsstadion, rulleskianlegg, skiskytteranlegg, terrengsti for sykler m.m. Ca 6-7 km til sentrum av Sjusjøen med dagligvare, sportsbutikk, serveringssteder m.m.

Annet

Det er forkjøpsrett for de som bor i borettslaget på hytta. Det er mulig å arrangere privatvisninger. Du kan ringe Thomas Bjørvåg på telefon 913 40 438 eller Petter Gjelsnes på 930 87 827 for nærmere avtale. Andelsnummer er 50, og borettslagets organisasjonummer er 986051333.

Omkostninger

480 kr (Tinglysing av skjøte)
480 kr (Tinglysing av pantedokument)
7 900 kr (HELP boligkjøperforsikring (valgfritt))

---

8 860 kr (Omkostninger totalt)

---

1 908 860 kr (Totalpris inkl. omkostninger)

NB: Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon og at eiendommen selges til prisantydning.

Det tas forbehold om endringer i offentlige og private gebyrer.

Selger er selv ansvarlig for følgende gebyr:

0 kr (Eierskiftegebyr)
440 kr (Panterett med urådighet)

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode269983236
Sist endret30. juli 2023 09:59

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.