Bildegalleri
Fra stue mot spisestue
Enebolig sentralt på Ridabu leies ut
- Månedsleie
- 18 500 kr
- Depositum
- 55 500 kr
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 110 m²
- Boligtype
- Enebolig
- Soverom
- 3
- Etasje
- 2.
- Leieperiode
- 01.01.2026 - 01.11.2027
- Dyrehold tillatt
- Ja
Fasiliteter
Beskrivelse
Enebolig over 2 etasjer leies ut. Følger med egen parkering i carport.
Første etasje :
Stor yttergang med god plass, mange knagger og stort garderobeskap medfølger. Trappeoppgang med inngang til bod, bad med direkte tilgang til vaskerom med plass til vaskemaskin og tørketrommel, stort garderobeskap med god plass. 2 soverom.
Andre etasje:
Stue formet som L, med åpen kjøkkenløsning med plass til kjøkkenbord, romslig spisestue og stue med peis, varmepumpe og dør ut til terrasse og utestue. 1 soverom oppe og kott.
God utsikt fra eiendommen mot åkervika,midtstranda og E6. Ligger i rolig nabolag.
Gangvei/sykkelvei rett inn til Hamar sentrum, gode kollektiv forbindelser til Hamar , Brumunddal, Ilseng, Løten og Elverum. Butikk 500meter unna, spisested og take away 300 meter unna. Kort vei til barnehager, barneskole og ungdomsskole.
Skriv gjerne litt om deg/dere
Leietaker tegner egen strømavtale
Bilder kommer
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.Trenger du en kontrakt?
- Utfylt kontrakt med opplysninger fra annonsen
- Digital signering
- Gratis tjeneste
- Godkjent av Forbrukerrådet
Nærområdet
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.
