Bildegalleri

Bilde mot sør
Utleid
Koselig anneks på Ulsrud
- Månedsleie
- 9 500 kr
- Depositum
- 25 000 kr
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 20 m²
- Bruksareal
- 20 m²
- Boligtype
- Andre
- Soverom
- 0
- Leieperiode
- 01.05.2024 - 30.04.2026
- Bruttoareal
- 20 m²
- Energimerking
- E - Rød
Fasiliteter
Delvis møblert
Balkong/Terrasse
Rolig
Turterreng
Beskrivelse
Koselig anneks på Ulsrud leies ut. Inneholder bad med dusjkabinett, kjøkken med spiseplass og stue. Vaskemaskin og kjøleskap. Delvis oppvarmet med vannbåren varme i gulv og med viftekonvektor på kjøkken. Annekset er delvis møblert, og har ellers det meste av utstyr. Det er fiber inn i annekset, men TV/internett er ikke inkludert i husleien. Annekset ligger i et rolig boligområde, med kort vei til Østmarka. Kort vei til t-bane (Ulsrud). Klar for innflytting også før 1. mai etter avtale. Mulighet for dyrehold etter avtale.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Nyhet
Flytt inn først, betal senere
Forsikre deg om at alt er som avtalt før du betaler husleie! Leieavtale gjennom oss inkluderer tjenester som gjør det både enkelt og trygt for deg og utleier.
Med Trygg leie får du:
- Vi stiller depositumsgaranti, du betaler kun et tjenestegebyr på 4,98 % hver måned
- Signer leieavtalen enkelt og sikkert med oss
- Få full støtte gjennom hele leieperioden
En tjeneste som leveres i samarbeid
med 
Nærområdet
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.













