Bildegalleri
FOTOBOK - ROBERT CAPA - THE PARIS YEARS 1933 - 1954
Til salgs
Frakt fra 38 kr + Trygg betaling 40 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Selger en veldig lite brukt fotobok: ROBERT CAPA - THE PARIS YEARS 1933 - 1954. Dette er Robert Capa for videregående
BERNARD LEBRUN OG MICHEL LEFEBVRE
PUBLISHED BY ABRAMS 2012
265 SIDER
FIN BOK OM FOTOGRAFI
FOTOALBUM
BOK I GOD STAND
Robert Capa, den mest berømte fotojournalisten i det 20. århundre og en av grunnleggerne av Magnum Photos, brukte Paris som en global plattform for sin fotografering gjennom hele karrieren. Robert Capa: The Paris Years 1933–1954 forteller Capas historie med fokus på hans parisisk studio.
I de senere årene har mange gjenstander kommet til overflaten, inkludert den såkalte «meksikanske kofferten», som inneholdt Capas negativer fra den spanske borgerkrigen. Disse nylig oppdagede dokumentene, som enten ble skapt i eller funnet i hans studio i Paris, presenteres i boken.
Med original tekstlig analyse og både sjeldne og kjente bilder, tilbyr Robert Capa et nytt og opplyst innblikk i livet til denne høyt verdsatte fotografen.
Ros for Robert Capa:
«Historikere og fotografer vil begge bli belønnet av forfatternes utmerkede kombinasjon av fortelling og akademisk analyse, sammen med et generøst utvalg av banebrytende fotografier, mange av dem aldri tidligere publisert.» — Publishers Weekly (utmerkelse med stjerne).
Boken kan overleveres i Oslo, eller på Nesodden, eller sendes.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 12.3.2026 kl. 18:45 ・ FINN-kode: 235542082
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt





