Bildegalleri

Stue mot kjøkken og trapp opp til innredet 3. etasje/loft
Evangtunet II
Koselig leilighet med to verandaer, to bad, tre soverom, ett oppholdsrom og to stuer.
Kort om prosjektet
Evangtunet 2 ligger rett inntil Årnes sentrum og her har vi bygget 68 boliger – fra 3-roms til 6-romsleiligheter. Nå gjenstår en av de flotteste. Ønsker du å bo i et skjermet og rolig område, med nærhet til sentrum og pendlermulighet til Oslo, er det her du skal bo.
Prosjektets status
Planlegging
Prosjektet er ferdigstilt høst 2024
Salgsstart
Mars 2021
Byggestart
Mai 2021
Overtakelse
Bygg F, G, H og I ferdige i 2024
Nøkkelinfo
- Boligtype
- Leilighet
- Etasje
- 2
- Soverom
- 3
- Rom
- 6
- Primærrom
- 110 m²
- Bruksareal
- 116 m²
- Energimerking
- B - Rød
Fasiliteter
Beskrivelse
Klar til overtakelse i september 2022!
Flott leilighet av typen "Original Pluss i 2. og 3. etasje, med 2 verandaer - i Hus B. 2 etasje/hovedplan inneholder: yttergang, gang, 2 soverom, bod/teknisk rom, bad, kjøkken og stue. Trapp opp til loftetasje/3. etasje som gir totalt ca 116 m2 BRA. På loftet er det 1 soverom, oppholdsrom/kontor med takvindu, stue, bad og 1 bod.
Leiligheten får svært gode solforhold. Først med morgen og formiddagssol som kan nytes på inngangsterrasse/veranda og deretter dag- og kveldssol på den største terrassen/verandaen på stuesiden.
Felles for boligene er utformingen med sideveis forskyvning i forhold til hverandre, som gir god avskjerming av private terrasser og balkonger. Boligene blir levert med parkeringsplass i carport samt sportsbod.
Gå på virtuell visning (i vår tradisjonelle modell )her: https://visual360.no/trysilhus-2/5-roms/
Nyttige lenker
Nærområdet

Annonseinformasjon
| FINN-kode | 232976796 |
|---|---|
| Sist endret | 08. feb. 2024 08:58 |
| Referanse | Evangtunet2 snr 14 |
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.













