Bildegalleri

Utleid
Hybelleilighet
- Månedsleie
- 4 400 kr
- Depositum
- 8 800 kr
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 25 m²
- Boligtype
- Hybel
- Soverom
- 0
- Etasje
- 3.
- Leieperiode
- 01.04.2022
Fasiliteter
Umøblert
Beskrivelse
Liten hybelleilighet med eget bad, kjøkkenkrok med komfyr,kjøleskap og oppholdsrom/m sovealkove ledig til leie fra 1. april 2022
Dette er en loftsleilighet med noe begrenset takhøyde, så hvis du rager mer en 1,75 moh er det kanskje ikke noe for deg.
Men er du ute etter en rimelig hybel/ pendlerbolig der du slipper å dele bad/kjøkken med andre så kan den være noe for deg
Mulighet for parkering av en bil på eiendommen
Vaskemaskin i vaskekjeller til fri disposisjon
Det er innlagt fiber fra NTE i hybelen, abonnement er ikke inkludert i leien
Hybelen har egen strømmåler,strøm er ikke inkludert i leien
For avtale om visning, ta kontakt via denne annonsen eller på tlf 90626062
Mulighet for parkering av en bil på eiendommen
Vaskemaskin i vaskekjeller til fri disposisjon
Hybelen har egen strømmåler,strøm er ikke inkludert i leien
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.