Bildegalleri

Nye premium utsiktstomter rett ved skiløypa - feltet utvidet - Nerskogen
- Totalpris
- 0 kr
Nøkkelinfo
Visning
Beliggenhet
Kort vei fra Trondheim, ved foten av majestetiske Trollheimen, ligger naturskjønne Nerskogen. Årlig prepareres milevis med skispor i noe av det flotteste terrenget Norge kan by på. Det er familievennlig skitrekk på Nerskogen, men også kort vei til alpinanleggene på Oppdal. Nerskogen er det perfekte utgangspunkt for rekreasjon og friluftsliv både sommer og vinter.
Her presenteres en glimrende mulighet for å ta del i hyttedrømmen i et svært populært område.
Tomtene ligger i Øvre Granslættet ca. 1,5 time fra Trondheim. Nerskogen Landhandel er en flott butikk med restaurant/café, som også er søndagsåpen, og ligger ca. 12 min. unna, like ved skianlegget. Renovasjons- og gjenvinningsstasjon ligger 2 km unna feltet. Det tar ca. 25 min å kjøre til Berkåk og 40 min til Oppdal sentrum.
Beskaffenhet
Feltet er nå utvidet oppover i terrenget med 15 premium utsiktstomter. Ta kontakt med grunneier for informasjon om hvilke tomter som pt. er tilgjengelige.
Tomtene i feltet er på ca. 1-1,5 mål. Det er bygd vei og lagt vann og strøm fram til alle tomter.
Oppkjørt skiløype med forgreininger inn i Trollheimen, med flere naturskjønne fjellområder, går like ved tomtene. Her kan du gå eller skøyte milevis på ski.
Feltet ligger i slakt terreng og alle tomtene har gode solforhold. Fra ulike deler av feltet har man utsikt til fjellpartier som Igelfjell, Ramsfjellet, Leverkinna og Trollheimen for øvrig. Et fantastisk sted å bygge hytte!
Priser på tomtene i nedre del er fra kr 550 000,-. Ta kontakt for priser i øvre del.
Det tas forbehold om feil i annonsen.
Ta kontakt med grunneier: tlf. 480 35 465
Regulering
Nyttige lenker
Nærområdet
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.



