Bildegalleri
Vestvendt terrasse
Hytte til salgs i Rendalen ved Storsjøen med stor tomt
- Omkostninger
- 42 340 kr
- Totalpris
- 1 742 340 kr
- Verditakst
- 1 700 000 kr
Nøkkelinfo
- Beliggenhet
- Innlandet
- Boligtype
- Hytte
- Internt bruksareal
- 64 m² (BRA-i)
- Bruksareal
- 65 m²
- Eksternt bruksareal
- 18 m² (BRA-e)
- Balkong/Terrasse
- 24 m² (TBA)
- Renovert år
- 2022
- Tomteareal
- 3 652 m² (eiet)
- Bruttoareal
- 83 m²
- Soverom
- 3
- Meter over havet
- 255
Fasiliteter
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.Om eiendommen
Hytte 65 m2 totalt BRA 83 m2 | 3 soverom | Innlagt vann, avløp og strøm| Stor terrasse 24 m2| Usjenert, men nær Åkrestrømmen serviceområde|
Den idylliske tomta er på 3,652 mål og ligger bare 25 meter fra Storsjøen, med nydelig utsikt, på gåavstand til Åkrestrømmen kjøpesenter med servicestasjon og hurtiglader.
Fine forhold for turgåing, fiske og jakt. Nydelig strand, idrettsbane, ishall og alpinbakke veldig nær.
Den koselige hytta er en vinterisolert Solør-hytte fra 1980 med et tilbygg fra 2022 og vinterstue. I tillegg kommer 1 bod på 1 m2.
Stor terrasse 24 m2 mot vest og gode solforhold.
3 soverom og stue, toalettrom med dusjkabinett, WC og vask. Opplegg til vaskemaskin. Kommunalt vann ble innlagt i 2022.
Uthus ca. 18 m2.
Verdivurdering i juli 2025 NOK 1.650.000.
Verdivurdering i mai 2026 NOK 1.700.000 (ny arealmåling ble gjort ivm tilstandsrapport, derfor er salgsoppgaven noe forandret siden verdivurdering og arealene ble større). Tilstandsrapport kan tilsendes.
Selges møblert, mye av innboet følger med til en rimlig merpris. Se liste.
Ta gjerne kontakt!
Telefon nummer: 0047 45350637
Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen