Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
BMW 3-serie
320 CI 2.2-170
2002
165 000 km
Manuell
Bensin
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Sjekk bilens historikk for RJ17133
Få en rask oversikt over bilens historikk og hva du bør sjekke
Beskrivelse
Den er også blitt påkostet M3 side skjermer, fram fanger, bak fanger og M3 bedding bak. Den har og carbon panser som er betydelig lettere enn original. Det står og på Rocket Bunny fram leppe. bilen ser da veldig aggressiv ut
For å få den ville camberen bak står det på camber stag som er mye bedre enn det originale greiene som bare bøyer seg vist man ser for lenge på de. Bilen står nå med 5 grader camber bak. Dette er veldig lett å rette opp og justere etter ønske.
Bilen er blitt foliert i Atomic Teal blue 3M folie. Denne fargen er veldig lys og popper i solen! Det er også higlight gul på noen detaljer rundt om. Bilen får selvfølgelig sykt med oppmerksomhet pga dette!
Den er blitt proff sotet vinduen helt fram med 5% bak og 25% framme. Det er også livstid garanti på dette.
Rund om bilen er det carbon detaljer. Det nevne verdige er detaljer på panseret, ducktailen, bakre diffuser og (fake) på nyrene. Det er blitt fulgt samme tema inni bilen med Carbon lister framme og 3m folie på detaljer. Det er også montert M3 ratt i ekte alcantare med midt stripe på. (Litt slitt)
Eksosen er 2,5” rustfritt rør fra manifoilen til GS m3 look eksos som gir en veldig dyp fin lyd men samtidig skarp på høyere turtall.
For å håndtere hestene så har jeg montert en Qualif lsd diff i den. Samtidig som jeg gjorde det så satte vi i nye poly foringer i diffen. denne diffen gjør bilen utrolig forutsigbar å kjøre og veldig sportslig.
Nettop montert fett nye bremser og bilen kan bli levert ferdig eu godkjent.
Bilen kan og leveres med airlift luft understell som den står på i bildene. da kommer den helt ned i bakken. (mot pristillegg)
Qualif diff ferdig montert - 20k
Folie - 25k
Små ting - 20k++
Jeg selge bilen med masse tap.
Bilen er desverre ikke så strøken som jeg vil ha den men har desverre ikke tid til den så selger den som den står. Nevne verdig ting som ikke er som det skal er = venstre bakre bredding må festes bedre og fikse litt på folie. Veldig enkel jobb. Ikke montert midt list inni bilen. Og bilen mangler 4stk lister på siden. Har 2 liggende. Blir mulig fikset før salg.
Ellers har jo bilen blitt brukt litt så er noen små bulker rundt forbi men ikke noe voldsomt. Også vanlig bruks merker på seter osv.
Har alle original delene for bilen som kan følge med om ønsket.
sikkert noe jeg har glemt å legge inn i annonsen. Droppet prisen en del pga bilen må vekk litt fort nå.
Bud motas men ikke skambud. Ta kontakt for en hyggelig bil prat. KUN SERIØSE HENVENDELSER!
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 1 618 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 80 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- BMW
- Modell
- 3-serie
- Modellår
- 2002
- Karosseri
- Coupe
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 170 hk
- Slagvolum
- 2,2 l
- CO₂-utslipp
- 213 g/km
- Kilometerstand
- 165 000 km
- Girkasse
- Manuell
- Hjuldrift
- Bakhjulsdrift
- Vekt
- 1 390 kg
- Seter
- 5
- Dører
- 2
- Farge
- Blå
- Fargebeskrivelse
- Atomic Teal 3M wrap
- Interiørfarge
- svart/carbon fiber
- Bilen står i
- Norge
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- RJ17133
- Chassis nr. (VIN)
- WBABN11060JV56836
- 1. gang registrert
- 20.08.2002
- Eiere
- 2
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Utstyr
- ABS-bremser
- Air Condition
- Airbag foran
- Alarm
- Antiskrens
- Antispinn
- AUX-inngang
- Bagasjeromstrekk
- Bluetooth
- Cruisekontroll
- Diff.sperre
- El.vinduer
- Elektriske speil
- Klimaanlegg
- Luftfjæring
- Metallic lakk
- Multifunksjonsratt
- Mørke ruter
- Oppvarmede seter, foran
- Radio DAB+
- Sentrallås
- Servostyring
- Sideairbager
- Soltak/glasstak
- Sommerdekk på felg
- Xenonlys
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.