Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Nor-Tech 3600 Supercat,
Nor-Tech 36 SC
2008
36 fot
Innenbords
5
Pris
4 749 000 kr
Beklager, nå er det rusk i maskineriet.
Noe feilet dessverre i forsøket på å vise kontaktinformasjonen på denne annonsen.
Nyttige lenker
Sjekk småbåtregisteretBeskrivelse
Meget ekslusiv og pen lakk til verdi av over $40 000. Båten er utstyrt med 2 stk Mercury Racing EU662 SCI motorer, og Mercury Racing NXT drev som utgjør 1324hk totalt. Dette gjør at denne catamaranen har en toppfart på ca 110 knop. Båten et topputstyrt med stor stereo m/utgang til Ipod, custom racing interiør, Mercury Smartcraft, og masse mer.
Speedboats.no er din leverandør av nye og brukte Hi-performance båter og vi skaffer akkurat den båten DU ønsker!
Speedboats.no leverer alt av service og vedlikehold til disse båtene, samt vinteropplagring under gode forhold der båten blir klargjort til neste sommer. Ring oss for nærmere informasjon om våre båter og vårt serviceapparat.
Spesifikasjoner
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Andre
- Modell
- Nor-Tech 36 SC
- Modellår
- 2008
- Type
- Andre
- Drivstoff
- Bensin
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 1324.0 hk
- Motorfabrikant
- Mercury Racing EU662SCi
- Type motor
- Innenbords
- Topphastighet
- 112 knop
- Byggemateriale
- Glassfiber
- Lengde i fot
- 36 fot
- Lengde i cm
- 1 097 cm
- Bredde
- 330 cm
- Sitteplasser
- 5
- Soveplasser
- 2
- Farge
- Rød/Sølv
Utstyr
Fresh water flush
Saltvannsfilter
GPS
Stor Stereo
Trim Tabs
Startknapper
Servo på begge motorer
Intercom
Kallesje
Ekkolodd
Og masse mer!
Ta kontakt for mer informasjon!
Selges av et medlem av Norboat. Når du kjøper et produkt eller en tjeneste fra et Norboat-medlem, vet du at de er tilknyttet en handelsorganisasjon som arbeider for å skape best mulig rammeverk for båtbransjen og båtferdsel basert på trygt båteierskap.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.