Bildegalleri

Hans Houeland ved Privatmegleren Dyve & Partnere ønsker velkommen til Balders gate 13A.

Solgt
Frogner

Sjelden mulighet. Penthouse med perfekt beliggenhet, utpreget eleganse, usjenert takterrasse, 2 hybler, flott takhøyde

Prisantydning17 000 000 kr
Totalpris
17 543 536 kr
Omkostninger
414 370 kr
Fellesgjeld
129 166 kr
Felleskost/mnd.
5 739 kr
Formuesverdi
2 836 449 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Leilighet
Eieform
Eier (Selveier)
Soverom
3
Primærrom
162 m²
Bruksareal
162 m²
Etasje
5
Byggeår
1899
Energimerking
G - Gul
Rom
5
Tomteareal
496 m² (eiet)
Bruttoareal
180 m²
Boligselgerforsikring
Ja

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Balkong/Terrasse
Peis/Ildsted
Parkett
Ingen gjenboere
Barnevennlig
Rolig
Moderne
Sentralt
Offentlig vann/kloakk
Utsikt
Vaktmester-/vektertjeneste

Om boligen

Balders gate 13 A er en nylig oppusset 3-roms selveierleilighet med etterspurt beliggenhet på toppen av en klassisk Frognerbygård fra 1899. Leiligheten har et stort gulvareal på 176 kvm og dekker hele toppetasjen med koselig atmosfære - det er skråtak, synlige takbjelker og godt lysinnslipp. Ikke minst er det to hybler med egne innganger, så her er det mye fleksibilitet.

Hovedstuen er imponerende stor, har spiseplass og skyvedør ut til en 20 kvm takterrasse som ligger helt usjenert, med utsikt over tretoppene. Det moderne kjøkkenet ligger i åpen løsning mot stuen og har et rikt utvalg integrerte hvitevarer. Det lekre badet ble oppusset i 2015. Det er to soverom, skyvedørsgarderober og tre kjellerboder. Video av boligen: https://bit.ly/2knc9n0

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode157478613
Sist endret02. okt. 2019 12:28
Referanse159190523

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.