Gå til annonsen

Du er her

Bil og campingvogn/Biler/BMW/Z3
Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.

Se andre BMW Z3

Bildegalleri

(1/17)
SOLGT

BMW Z3

Modellår

1996

Kilometerstand

193 828 km

Girkasse

Manuell

Drivstoff

Bensin

Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.

Nyttige lenker

Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på BP50901Trenger du biltransport? Få tilbud her
Få tilbud på lån for denne bilen

Beskrivelse

Kan byttes i minigraver, maskinhenger, båt, mc eller aller helst penger....
Om du e på leiting etter en bil tell bruk under flytting så blar du kjapt videre, makan tell ubrukelig bil med tanke på bagasjeplass, ska du leite lenge etter, ikkje uten grunn folk kalle den frisørbil, sjøl om æ trur du skal slite me å ha me dæ mer einn ei saks i slengen, bagasjerommet e ikkje stort.... Å kjøre rundt me bilen tar dæ rett tilbake til barndommen og gocart kjøring, den sett som en tyggis på veien, å du kjenne hver en minste lille ujevnhet, litt som prinsessa på erten. Med Schmiedmann senkesett, Msport detaljer og sport edition så e d vel overhenganes fare førr at enkelte fartsdumper bør forseres på tvers. Og med sine 1,8liter i motorrommet, så tenke du sikkert at den skal slite me å rive skinnet av pølsa, MEN den e faktisk veldi sprek... Nåkka MÅ jo bli bra siden den knapt veie mer enn skolesekken tell ungan. D e 115 hk under panseret.
På et tidspunkt har d blitt bytta motor i bilen, å æ måtte bytte startmotor i den i fjor sommer (2018), nye sommerdekk fikk den også samtidi. Va EU godkjent i 2018, gyldig frem tell 01.2020.
For min del så blei det litt trangt å kjøre rundt med den så lenge taket var oppe, å siden man da e avhengig av grei temperatur OG oppholdsvær, så har den blitt brukt minimalt i mitt eie. Bor i Kristiansund å akkurat den kombinasjonen av værfenomen har vist sæ å være sjelden.
Æ kan sikkert ta nåkka annet vas i bytte som delbetaling. Kom med et forslag så ser vi om impulskontrollen min takle utfordringa, e ikkje kjent for å avstå fra gode tilbud og eksepsjonelle MÅ HA objekter.
Bilen kan prøvekjøres i kristiansund(ta med varmedress om du vil teste den som cab). Bilen er fin å se på, men @ presisere at det e IKKJE en ny bil d e snakk om, nån små lyter må forventes. Følge med et DAB adapter med bluetooth tilkobling kor du kan spille musikk fra tlf, det trengs, førr DAB e jo like påliteli som en gjengs politiker etter at valgkampen e gjennomført. Skambud mottas kun pr flaskepost eller brevdue, svar returneres i rekommandert oppkrav pålydende kjøpesum pluss 10% påslag i gebyr.
Annonse selgere e også velkommen tell å kjøpe biln.

Alt i alt så e d en grei bil tell sitt bruk. Æ har no kryssa d av på mi lista over ting æ burde ha eid før tøfflan parkeres for godt. No kan nån andre få muligheten til å gjøre det samme.

Ta kontakt for mer info.

Spesifikasjoner

Omregistrering
1 618 kr (avgifter)
Pris eksl. omreg.
45 000 kr
Årsavgift
Les mer
Merke
BMW
Modell
Z3
Modellår
1996
Karosseri
Cabriolet
Drivstoff
Bensin
Effekt
116 hk
Slagvolum
1,8 l
Kilometerstand
193 828 km
Girkasse
Manuell
Hjuldrift
Bakhjulsdrift
Vekt
1 150 kg
Seter
2
Farge
Sølv
Bilen står i
Norge
Avgiftsklasse
Personbil
Registreringsnummer
BP50901
Chassis nr. (VIN)
WBACJ11020LA62979
1. gang registrert
06.06.2000
Eiere
9
Salgsform
Bruktbil til salgs

Utstyr

  • Airbag foran
  • CD-spiller
  • El.vinduer
  • Radio DAB+
  • Sentrallås
  • Seter i helskinn
  • Sommerdekk på aluminiumsfelg
  • Sommerdekk på felg
  • Sportsseter

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

6517 Kristiansund NLogg innLogg inn for å se hele adressen

Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

143022487

Sist oppdatert

24. november 2019, 19:10

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

BMW
BMW Z3