Bildegalleri

PrivatMegleren ved Magnus Fevang Landgraff har gleden av å presentere en sentral og romslig 3-roms ved overbygd balkong, gode solforhold og egen parkeringsplass sentralt på Strømsø.

Solgt
Strømsø

Sentral og romslig 3-roms - Overbygd balkong - Gode solforhold - Utsikt - Egen p-plass - Bad fra 2015.

Prisantydning2 490 000 kr
Totalpris
2 815 034 kr
Omkostninger
13 610 kr
Fellesgjeld
311 424 kr
Felleskost/mnd.
4 100 kr
Fellesformue
14 482 kr
Formuesverdi
596 848 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Leilighet
Eieform
Andel
Soverom
2
Primærrom
65 m²
Bruksareal
65 m²
Etasje
3
Byggeår
1950
Energimerking
G - Oransje
Rom
3
Tomteareal
1 979 m² (eiet)
Bruttoareal
71 m²
Boligselgerforsikring
Ja

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Balkong/Terrasse
Peis/Ildsted
Parkett
Barnevennlig
Rolig
Kabel-TV
Moderne
Sentralt
Garasje/P-plass
Turterreng
Offentlig vann/kloakk
Utsikt
Vaktmester-/vektertjeneste
Bredbåndstilknytning

Om boligen

<P>Lærums gate 3 B er en trivelig 3-roms andelsleilighet i tredje etasje. Bygget ligger i et attraktivt område, mellom Drammenselven og Marienlyst - svært sentralt. Utenfor stuen er det en overbygd balkong på 8,5 kvm med deilig kveldssol og relativt vidstrakt utsikt mot landskapet og fjellene. Det medfølger en oppmerket p-plass utenfor bygget.</P><P>Leiligheten er koselig, og særlig er stuen et lyst og hyggelig oppholdsrom. Stuen har en fin peisovn og god plass til sofa og tv-møblement, samt spisebord. Kjøkkenet er funksjonelt og har plass for frokostbord. Leiligheten har et fint og funksjonelt bad som var nytt i 2015, samt to soverom med garderobeskap. En disponibel kjellerbod gir ekstra lagringsplass.</P>

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode137262304
Sist endret15. mars 2019 10:01
Referanse83180455

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.