Bildegalleri
Potet- og grønnsakskasser
Pris
500 kr (ekskl. mva.)
Kontakt selgeren
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innBeskrivelse
POTET- OG GRØNNSAKSKASSER / TREEMBALLASJE
Potet- og grønnsakskasser og øvrig treemballasje produseres etter spesifikasjoner og mål.
Kasser kan leveres som halvfabrikat. Vi monterer bunn og 2 sidelemmer. Resterende materialer leveres på paller for egen montering. Det kan leveres ei ferdig kasse som mal hvis ønskelig. Dette er en god løsning med tanke på transportkostnader på større antall for den som ønsker å gjøre noe av monteringen selv. Har kontakter på transport over store deler av landet. Kan være litt vanskelig å få tak i på dagtid pga jobbsituasjon, men send gjerne en mail til post(alfakrøll)hovdespikeri.no med følgende info:
-Utvendige mål på kassene
-Hva kassene skal brukes til (potet, kålrot, løk osv)
-Om det er ønskelig med innvendige avstiverbord/skråspenn
-Annen relevant informasjon
Pris vil variere med kassestørrelse og materialbruk (oppgitt pris er kun som eksempel).
Ta kontakt for et tilbud på kasser til ditt behov.
_______________________________________________
Stikkord: potetkasser, grønnsakskasser, kasser, treemballasje, paller, spesialpaller, transportkasser, grønnsaker, potet, løk, kålrot, kål, salat, blomkål, gulrot
Spesifikasjoner
- Kategori
- Potetmaskiner
- Modellår
- 2026
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.