Autorisert regnskapsfører
Azets People AS, Asker og Bærum
- Frist Snarest, søkere vil bli vurdert fortløpende
Er du autorisert regnskapsfører og ønsker ny jobb?
For flere kunder i området Lysaker - Drammen søker vi etter autoriserte regnskapsførere. Vi formidler vikariater, engasjementer og faste stillinger.
Ønsker du å jobbe med regnskap i en bedrift eller regnskapsbyrå, så ta kontakt med oss slik at vi kan hjelpe deg over i drømmejobben din.
Vi har for tiden stor etterspørsel etter kandidater som kan tiltre umiddelbart.
Ønskede kvalifikasjoner
Vi ønsker kontakt med deg som som har relevant utdanning og arbeidserfaring i faget. Du må kjenne til norske regnskapsregler og rutiner.
Personlige egenskaper
Kandidater som er strukturerte, jobber selvstendig og er løsniningsorienterte er ofte etterspurt hos våre kunder.
Vil du at vi skal finne den perfekte jobben for deg? Registrer deg hos oss med din CV og skriv gjerne litt om hva du ser etter.
Vi tar kontakt med aktuelle kandidater fortløpende.
Alle søknader behandles konfidensielt.
JobbMatch
Er du en god match for denne stillingen?
JobbMatch ser på erfaringen og egenskapene dine – og sjekker hvor godt du passer.
Om arbeidsgiveren
Visma Services, Visma Employee Management og Visma Personnel har endret navn til Azets, som et resultat av salget av BPO-divisjonen fra Visma.
Azets er et nytt selskap - men med en rik historie. Våre dedikerte medarbeidere vil fortsatt tilby den samme kompetansen og ekspertisen innenfor regnskap, lønn og HR, bemanning og rådgivning. Våre tjenester og løsninger forblir uendret.Azets er representert i Norge, Sverige, Danmark, Finland og Romania.
- Antall stillinger: 3
- Sted: 1337 Sandvika
- Bransje: HR, organisasjonsutvikling og rekruttering
- Stillingsfunksjon: Økonomi og regnskap, Regnskap, Revisjon
Annonseinformasjon
- FINN-kode 110504343
- Sist endret