Bildegalleri
Comencal VIP Flame Large 8,7 kg matt svart
Til salgs
9 900 kr
Beskrivelse av varen
Sykkeltype: Terreng
Tilstand: Brukt
Hjelp vi har for mange sykler og flytter i rekkehus! Det er med et tungt hjerte jeg må selge denne sykkelen. Det blir rett og slett ikke plass til å ta den med på flyttelasset. Det er en utrolig god sykkel, men et nydelig hjulsett og et utrolig presist girystem. Dette er et godt kjøp. Ring for en hyggelig sykkelprat.
Commencal VIP Flame Large
Ramme 2007 mod, ser bra ut og har lite slitasje. Solid ramme som veier ca. 1500 gr. Behagelig og moderne geometri. Commencal er en annerkjent Canadisk rammeprodusent.
Eier er 187 cm høy. Folk er forskjellig men, jeg tror den kan passe fra 180 CM - 190 CM høye folk.
* Forgaffel; Manitou R - 7, Seven Super TPC med remote lockout og rebound. 2007 mod
* Bremser; Magura Martha SL m/Carbonhendler komplett 2007. Er lite brukte ceramiske bremseklosser fra 2012 og Aligator I-link strømper også fra i fjor.
* Skiftere; SRAM XO Carbon.
* Gir F.; Shimano XTR.
* Gir B.; SRAM XO Carbon Blackbox Tech.
* Krank; Velg mellom Race Face Deus XC eller evt. Rotor for et tilegg i prisen.
* Kassett; SRAM PG 990 (Blank/rød).
* Kjede; KMC GOLD.
* Styre, Guizzo Carbon Riser Bar.
* Styrestem; Guizzo 115 g med Titanskruer.
* Styrelager; Tange/Cane Creek 1 1/8". Nytt
* Setepinne; Bontrager Race X - Light, Carbon.
* Sete; Selle Italia SLR Carbon/Titan,135 g. Her finnes fler alternativer har flere seter, også noen som er ubrukt.
* Hjul; ZTR Olympic disc med American Classic nav og SKF maskinlager. ca. 1280 gr fra 2011, bygget av Høydahl sport. Nye Enduro Max lager i vår.
* Hurtigkoplinger; A2Z Carbon med Titan - akslinger.
Nytt boss i bakhjul, nye hjullager. Nye styrelager, nytt kranklager, kjede fra i fjor som er lite brukt, lite slitasje på kasett og krankringer.
Kan selges med flere typer dekk, men er satt opp med slangeløse Racing Ralph 2,25. Dette er meget rakse dekk som kan kjøres med lite luft for god fremkommelighet. Dette er UST utgaven så de er litt tunge, sykkelen kan derfor lett slankes flerehundre gram til med lettere dekk. (Ved rask avgjørelse får kjøper også med Fat Albert stidekk også i UST med i prisen)
Sist jeg veide den veiet den 8768 gram med pedaler og flaskestativ. Alt av nødvendig utstyr som pedaler pumpe osv. kan følge med. Topp birken sykkel, men tåler mer en bare grusveier.
#bruktduellen
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 15.5.2013 kl. 12:34 ・ FINN-kode: 41357011




