Bildegalleri
Hovedkort MSI Z87-G45-GAMING
Til salgs
200 kr
Beskrivelse av varen
Jeg selger mitt MSI Z87-G45 hovedkort. Grunnen at jeg selger det så billig er at Dimm1 og Dimm2 slot (minneslott) er defekte. Ingenting skjer hvis man installerer minnemoduler i disse slotene. Minnemodulene funker feilfritt i de to andre modulene. Det eneste er at minne fungerer da som SDR minne og ikke som DDR minne. Men jeg merket ingen merkabar tap i ytelse. Jeg har hatt dette hovedkortet i nesten 1 år og ikke hatt noen problemer ellers. Hovedkortet har vært på serviceverkstedet på netonnet og det har vist seg at det er bøyde cpu pins, noe som ikke dekkes av garantien. Original emballaskje med all tilbehør og manual følger med.
NB: Kjøperen kjøper dette kortet på egen risiko! Ingen garanti, ingen retur!
NB: Ikke ta deg bryet med å sende skambud! 200kr er mitt endelige bud! Take or leave it!
NB: Ikke ta deg bryet med å prute på frakt eller at selgeren skal dekke det. DET KOSTER 126kr å sende pakken som B- post. Kjøperen betaler fraktkostnader. Ellers gidder jeg ikke å ta meg bryet å sende pakken.
NB: Jeg aksepterer ikke "FINNS BETALINGSGARANTI". Ikke når det gjelder denne varen. Kjøperen kjøper denne på egen risiko. Kun bankoverføring eller postgiro (postgiro koster 55kr ekstra).
Spesifikasjoner:
Formfaktor :ATX
Strømtilkobling : ATX12V (24-pin + 8-pin)
Prosessorplasser : 1 stk
Prosessorsocket : 1150
Prosessor: Core i3, Core i5, Core i7
Chipset : Intel Z87
SLI-støtte : Ja
Crossfire-støtte : Ja
Hovedkortet egner seg perfekt for overklokkere og gamere. Jeg har selv overklokket min Intel Core i5 4670K til 4,4 Ghz. Jeg har sett noen videoer på Youtube hvor enkelte har overklokket CPU opptil 4,8-5.0 Ghz med dette hovedkortet, men jeg turdte ikke å eksperimentere med dette. Jeg anbefaler da en veldig god kjøler, hvis man har tenkt å overklokke CPU-en.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 27.8.2015 kl. 19:51 ・ FINN-kode: 54846111

