Bildegalleri

Flott innbydende inngangsparti. Dobbelgarasje er oppført i 2007.
Sørumsand - Attraktiv, sjarmerende bolig, solrik og sentral beliggenhet
Nøkkelinfo
- Boligtype
- Tomannsbolig
- Eieform
- Eier (Selveier)
- Soverom
- 4
- Primærrom
- 148 m²
- Bruksareal
- 161 m²
- Byggeår
- 1961
- Energimerking
- F - Oransje
- Tomteareal
- 687 m² (eiet)
- Bruttoareal
- 182 m²
Fasiliteter
Innhold
Dette er en innholdsrik bolig med god planløsning. Den består av:
1 etasje: Entré, trapperom, kjøkken, stue, spisestue og soverom 1.
2. etasje: soverom 2, soverom 3, soverom 4, bad og gang.
Kjeller: Kjellerstue, wc, gang, vaskerom og 2 boder.
Standard
Dette er en veldig flott tomannsbolig med eneboligfølelse!
Den har praktisk og god planløsning som er fordelt over 3 plan. (Se plantegning).
Boligen har gode lysforhold med solrik takterrasse over spisestue og soverom, utgang fra stue til terrasseplatting, (bygget i 2012), samt utgang fra soverom til balkong.
Mye av boligen innvendig er pusset opp i 2012. Blant annet ble de fleste dørene, de fleste vinduene, ytterdør og terrassedør ble skiftet. Kjøkkenet, stue, spisestue og soverom i 1. etasje ble pusset opp. De tre soverommene i 2. etasje ble også oppgradert i 2012. Sikringsskapet, wc og servant i kjeller er skiftet ut i 2011.
Boligen fremstår som lys, innbydende og godt vedlikeholdt.
På gulvene i boligen er det alloc laminat, fliser i entré og på bad, belegg på wc og epoxy på vaskerom.
Veggene har gipsplater utenpå eksisterende vegger. Bortsett fra panel i vindfang, trappegang og gang i 2.etg. Det er fliser på bad, våtromsplater på wc og malt puss på vaskerom.
I himlingene er det panel, malte flater og takessplater.
Kjøkkenet er fra 2012. Det er lyst, lekkert og har innredning m/heltre eik benkeplate og vitrineskap. Nedfellet keramisk platetopp, innnebygget stekeovn og micro. Integrert kjøl/frys og opplegg til oppvaskmaskin. Mekanisk avtrekk fra kjøkkenventilator.
Badet er flislagt med varmekabler i gulvet. Her finnes heldekkende servant m/underskap, dusjkabinett m/herdet glass og toalett.
På wc er det belegg på gulv og våtromsplater på vegg. Servant m/underskap og vegghengt toalett m/innebygget sisterne.
Boligen har separat vaskerom med epoxy på gulv og malt puss på vegg. Stål utslagsvask, tørkebenk og opplegg til vaskemaskin.
Oppvarming
Er i hovdedsak basert på elektrisk fyring. I tillegg har boligen ovn for vedfyring og varmepumpe, type luft til luft i stue.
Varmekabler på bad, entré, og varmefolie i kjellerstue.
Beliggenhet
Boligen ligger i populært og sentralt boligområde i Sørumsand.
Det er ca 400 meter til Sørumsand sentrum, hvor det finnes div. butikker, kafeer, restauranter, kjøpesenter, vinmonopol, treningssentre, legesentre, frisører m.m.
Videre er det gangavstand til barnehager og skoler i alle trinn og er således et ypperlig sted for barnefamilier.
Sørumsand er et meget hyggelig tettsted, med et godt utbygd kollektivt tilbud.
Toget bruker 28 min. til Oslo S og 16 min. til Lillestrøm.
For de aktivitetslystne finnes idylliske turløyper langs Glomma, skiløyper og div idrettslag.
Det er gangavstand til båthavn (Bingsfoss båtforening).
Kuskerudnebben som er et populært friluftsbad ligger også i Sørumsand. Vannet er temperert og holder 24 grader. Badevaktene er godkjent av Norges livredningsselskap. Badet er tilrettelagt for funksjonshemmede. Friluftsbadet har fasiliteter som kiosk, garderober, dusj etc. iht informasjon fra Sørum kommune.
Adkomst
Fra Lillestrøm:
Kjør mot Fetsund. Etter Fetsund-broa ta til venstre i rundkjøringa, tredje avkjøring.
Følg veien 7,5 km.
Sving til venstre inn på Nordlia, kjør 62 m
Sving høyre og fortsett på Nordlia, kjør 0,1 km
Boligen ligger på venstre side.
Det blir skiltet med DNB Eiendom sine skilt til fellesvisning.
Velkommen!
Tomten
Tomten er relativ flat og meget solrik. Den er pent opparbeidet og har beplantet hage med plen, prydplanter og frukttrær. Det er bygget ny platting i 2012.
Gårdsplassen er singlet med flere biloppstillingsplasser på egen grunn. Det er oppført ny dobbelgarasje i 2007.
Parkering
Det er oppført en frittstående dobbelgarasje på 36 kvm på eiendommen. Den har 2 stk leddporter og el. portåpner på 1 port.
Takstoler tekket med taksten og yttervegger i uisolert bindingsverk. Bygget er fundamentert med støpt såle til antatt faste masser.
Diverse
Selger har tegnet eierskifteforsikring.
Ta kontakt med megler for komplett informasjon
Nyttige lenker
Nærområdet
DNB Eiendom AS
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.




























