Bildegalleri

Heargedievva 19 Velkommen til visning!
Kautokeino - NY PRIS! Stor enebolig over 2 plan m/ 3 boenheter
Nøkkelinfo
- Boligtype
- Enebolig
- Eieform
- Eier (Selveier)
- Soverom
- 7
- Primærrom
- 238 m²
- Bruksareal
- 246 m²
- Byggeår
- 1973
- Tomteareal
- 934 m² (eiet)
- Bruttoareal
- 268 m²
Fasiliteter
Innhold
Boligen har i under etg. hybel 1 med: Vindfang, stue, kjøkken, 2 soverom, bad/wc/vaskerom og bod. Hybel 2 med vindfang stue/kjøkken , soverom og bad/wc/vaskerom. 1.etg har: Entre, stue, kjøkken, vaskerom, bad, bod og 4 soverom.
Standard
Tak med malte plater. På vegger er det i hovedsak ferdigmalte huntonittplater,
malte flater, fliser og fliseplater. Gulv med parkett, fliser og vinyl . Hovedleiligheten har en meget fin og tidsmessig kjøkkeninnredning med barløsning mellom kjøkken og stue. Integrerte hvitevarer og avtrekkshatt i børsta stål. Bad i hovedleilighet har romslig baderomsinnredning med 2 stk servanter, hjørneboblebadekar, dusjhjørne og veggopphengt wc. Bi leiligheter har hvite kjøkkeninnredninger i normalt omfang. Bad med dusjkabinett og servant. Så godt som hele huset pusset opp de siste år. I tillegg ombygd og noe utvidet.
Oppvarming
Elektrisk oppvarming med elektriske termostatstyrte panelovner, varmekabler i badegulv. I tillegg er det vedovn i hovedleilighet og en vedovn i den ene av leilighetene i sokkel.
Beliggenhet
Boligen ligger i etablert boligfelt ca. 2 km fra sentrum. Nærhet til barnehage og skoler. Gangavstand til idrettsanlegget Báktehárji med hall, fotballbane og kunstgressbane. Skiløyper og scooterløyper samt servicestasjoner i umiddelbar nærhet.
Adkomst
Adkomst fra kommunal veg.
Tomten
Skrå tomt som er opparbeidet med plen. Det er lagt shingel forran inngagngspartiene til hver leilighet, samt gruset parkeringsplass mot veien. Alminnelig god utsikt og gode solforhold på tomten.
Diverse
Energimerking:
Selger er ansvarlig for at boligen har en energiattest. Se vedlagte attest. Megler har ikke besiktiget eiendommen. Takstige, veggstige, samt Brannslukningsapparat (6 kg) og/eller innvendig montert godkjent brannslange er påbudt og skal forefinnes på enhver eiendom.
Skap på barnerom og bilde på vegg i stue følger ikke med i handelen.
Ta kontakt med megler for komplett informasjon
Nyttige lenker
Nærområdet
DNB Eiendom AS
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.























