Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Honda NSR
2001
28 025 km
125 cc
15 hk
Pris
15 000 kr
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Nyoverhalt motor. Stempel og sylinder har gått ca 2-3000km, og veiva har gått maks 100km etter overhaling.
Sylinder og stempel er byttet av forrige eier, jeg har ikke kjørt mye med sykkeln, ble i grunn impulskjøpt helt mot slutten av sesongen.
Oppdaga mye slark i veiva, derfor den ble overhalt. Stempel og sylinder så da helt strøkent ut, og som sagt bare kjørt ca 100km etter det, for det meste bare testing i forbindelse med justering av forgasser og eksosventiler.
Montert andre speil og blinklys, noe som løfter utseende veldig. Er i hovedsak disse to tinga som avslører alderen i designet på nsr :)
Sykkeln har og fått ny tennspole, coil, og litt diverse i fjor. Plasten har jo noen år på baken, noen sprekker i lyktekåpene (Ikke dyre, men jeg har ikke hatt tid til å skifte de..)
Årsavgift for i år betalt.
Står på en gianelli eksos, orginal følger med.
Sykkeln går greit, har tatt cdi-sperra og justert eksosventilene for litt mer åpning.
Ikke noe problem å få denne til å gå mye bedre, mener å ha fulleffekt (28hk) cdi og eksosventilstyring liggende, osv.. om det er av interesse :)
Kvitter meg gjerne med en delesykkel og. Tenkte egentlig den skulle bli ett framtidig prosjekt, men mista litt interessen for 125cc og har en annen nsr jeg bygger på. Endel bra deler på den og ikke så ille mye arbeid som trengs. Er i bunn og grunn motoroverhaling og lakk av kåper som trengs. Jeg er overhodet ikke god til å lakke, derfor jeg ikke vil starte på prosjektet. Følger med sylinder med foring fra CR125 (cross). Er noe feil med girkassa, men ny koster 7-800kr på ebay så ikke noe problem om du kan skru. Bilder av gliset kommer ;)
5000 ferdig pruta.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- Ikke oppgitt (avgifter)
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Honda
- Modell
- NSR
- Modellår
- 2001
- Type
- Lett MC
- Effekt
- 15 hk
- Slagvolum
- 125 cc
- Kilometerstand
- 28 025 km
- Farge
- Svart
- Registreringsnummer
- KK9741
Utstyr
- Effektanlegg
- Tankpad
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.