Gå til annonsen

Du er her

MC/Motorsykler/Andre
Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.

Se andre Andre

Bildegalleri

(1/5)
Inaktiv

Chang Jiang M1S

Modellår

1973

Kilometerstand

800 km

Slagvolum

750 cc

Effekt

32 hk

Pris

25 000 kr

Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.

Nyttige lenker

Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på NN8111

Beskrivelse

Etter å ha levd ut skinnfetisjen min noen år så har jeg funnet ut at bil er mer morro enn motorsykkel og sykkelen må vike plassen i garasjen for bilprosjekt.

Jeg selger sykkelen for å få inn litt friske midler til å sette bilen i god stand i.l.a. vinteren som kommer, samt at denne typen motorsykler krever litt vedlikehold, og jeg vil ikke få tid til å følge opp både bil, hus og sykkel nå som jeg har blitt pappa.

Anyway; Dette er en "kopi" av en BMW R71 i den forstand at (hold pusten, nå kommer det en lang setning) Russerne fikk tak i tegningene fra Tyskland etter et lite sammenstøt i Europa sånn midt i forrige århundre hvorpå de produserte de kjente og kjære Ural'ene og Dnepr. Som gode kommunistnaboer seg hør og bør så lånte dem tegningene til sine sydligereliggende kusiner og fettere (les: Kina) som produserte en veldig populær versjon; Chang Jiang.

Deler er det masse av og de er billige. Man kan enten kjøpe dem av et lite firma i Tønsberg eller via mange internasjonale nettsider. Priseksempel; jeg kjøpte en helt ny topp + pakning og ny pakning til kardangen for skarve 230 NOK ink mva i Tønsberg.

Baksetet og bagasjebrettet kan lett skrus av for de som liker å kjøre solo, og for en litt fetere look.
Oppgradert med elstart og hydraulisk skivebrems foran.

Prisen jeg ønsker er nå NOK 25.000 , men dette kan diskuteres over napoleonskake og kaffe.
Sort skinnjakke og bukse som passer 182cm, 93kg (ja, jeg vet at BMI'en er litt høy) kan følge med mot et lite pristillegg.

Nytt: Sykkelen har akkurat fått ny kardang, ny girolje, motorolje, fått forgasserne synkronisert og skiftet topp og toppakning på venstre side. Nytt batteri ble skiftet i fjor sommer.

Sykkelen må bort og prisen er satt ned fra 35.000, men ALLE bud blir vurdert seriøst.

Spesifikasjoner

Omregistrering
Ikke oppgitt (avgifter)
Årsavgift
Les mer
Merke
Andre
Modell
Chang Jiang M1S
Modellår
1973
Type
Veteran
Effekt
32 hk
Slagvolum
750 cc
Kilometerstand
800 km
Registreringsnummer
NN8111
Eiere
1

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

3290 StavernLogg innLogg inn for å se hele adressen

Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

17995322

Sist oppdatert

20. august 2009, 14:31

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Andre
Veteran