Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Reva
Reva I
2008
21 300 km
Automat
El
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Sjekk bilens historikk for EL2157
Få en rask oversikt over bilens historikk og hva du bør sjekke
Beskrivelse
Bilen er førstegansregistrert i november 2008, nye batterier i januar 2011, men de er fremdeles i grei stand, ca 650 ladinger utført. Garantert til 800 ladinger.
Bytte av batterier koster ca 20 000,-. Forventet levetid er 3 år, fordelt på 3 år er dette kun ca 555,- pr. mnd... :-)
Bilen har alltid stått til vedlikeholdslading når den ikke har vært i bruk. Nøye med etterfylling av destillert vann.
Det er montert Eberspaecher dieselvarmer med fjernkontroll og kan programmeres. Dette er et must i vinternorge. Det er også 240 volt varmeelementer i batterikassen, som kobler seg inn når det blir kaldt.
Så er det jo alle fordelene med el bil. Kollektivfelt, gratis parkering på kommunale plasser, lav årsavift(450,-) og ikke minst ingen bompenger :-)
Ved normal kjøring går bilen ca 6 mil på en lading,men ved kjøring på boost(ekstra kraft) går den ca 4 mil. Driftskostnader er ca 1 kr/mil.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 551 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 26 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Reva
- Modell
- Andre
- Modellår
- 2008
- Karosseri
- Annet
- Drivstoff
- El
- Kilometerstand
- 21 300 km
- Girkasse
- Automat
- Hjuldrift
- Bakhjulsdrift
- Seter
- 4
- Dører
- 3
- Farge
- Blå
- Fargebeskrivelse
- Blå Metallic
- Interiørfarge
- Grått/Blått
- Bilen står i
- Norge
- Avgiftsklasse
- Annet
- Registreringsnummer
- EL2157
- Eiere
- 2
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Utstyr
- Airbag foran
- Metallic lakk
- Radio/CD
- Skinninteriør
- Sommerdekk på felg
- Stålbjelker
- Vinterdekk på felg
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.