Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Aston Martin
Zagato V8 Vantage
1989
3 700 km
Manuell
Bensin
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Aston Martin Zagato V8 Vantage er en aggresiv lettvekter. Den er bygget på Aston Martin V8 Vantage-plattformen og ble satt sammen delvis hos Zagato i Italia samt avslutningsvis hos Aston Martin i Newport Pagnell i England. Under panseret er den matet med en 432 hk (321 kW) V8 motor med 4 doble Weber-forgassere som gjør at den kan nå en toppfart på 300 km/h.
1989-modellen som annonseres her har kun 3700 km på telleren og er utmerket godt ivaretatt - dvs. den er praktisk talt i samme stand som da bilen var ny. Eksteriørfargen Gladiator Red komplimenterer det slående designet perfekt.
Dette er en unik mulighet til å anskaffe en helt spesiell, vågal og ikonisk sportsbil. Rowan Atkinson sikret seg et en Zagato V8 Vantage til sin samling i 1998. Ta kontakt dersom dette eksemplaret kunne passe inn i din!
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- Fritatt (avgifter)
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Aston Martin
- Modell
- Andre
- Modellår
- 1989
- Karosseri
- Coupe
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 432 hk
- Slagvolum
- 5,3 l
- Kilometerstand
- 3 700 km
- Girkasse
- Manuell
- Hjuldrift
- Bakhjulsdrift
- Seter
- 2
- Dører
- 2
- Farge
- Rød
- Fargebeskrivelse
- Gladiator Red
- Bilen står i
- Norge
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Utstyr
- Air Condition
- Alarm
- Diff.sperre
- El.vinduer
- Elektriske speil
- Radio/CD
- Sentrallås
- Skinninteriør
- Sommerdekk på aluminiumsfelg
- Sportsseter
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.