Gå til annonsen

Du er her

Bil og campingvogn/Biler/Volkswagen/Golf
Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.

Se andre Volkswagen Golf

Bildegalleri

(1/14)
Inaktiv

Volkswagen Golf

1,5LS

Modellår

1981

Kilometerstand

218 000 km

Girkasse

Manuell

Drivstoff

Bensin

Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.

Nyttige lenker

Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på UR34995Trenger du biltransport? Få tilbud her
Få tilbud på lån for denne bilen

Beskrivelse

Golf mk 1

Forholdsvis enkelt veteranprosjekt.
Jeg må begrense antall prosjekter og selger derfor to stykk Golf mk 1 Ferdig prutet.

Gullbilen er en LS 81mod. 1,5l. Nyregistrert i Molde i juni 1981. Bakdempere og bakbremser bør byttes. Litt frieksos. Ikke så værst med rust. Stort sett overflaterust. Bra sommerdekk på org alufelger. Denne kan fint kjøres med prøveskilt. Har alt mulig av papirer fra tidligere eier. Bilen kan lett fikses og registreres. Dårlige bakbremser. Vindusviskerne virker for øyeblikket ikke så du bør ha fint vær hvis du skal kjøre den hjem.

Ble ikke EU-godkjent i 2009 pga. dårlige bakbremser. Forrige eier leverte da inn skiltene.

Jeg har fått mange tilbud om kjøp av deler her men jeg gidder ikke begynne å plukke av en komplett bil. Hvis noen kjøper bilen og vil bruke den som donorbil er det tydeligvis mange der ute som trenger deler.

Masse brukbare deler. Motorene funker fint og bilene startet forbausende greit når jeg kjørte de ut fra vinterlagringen.

Hvis du kjøper gullbilen får du også med to dører med farget glass, et panser, bakluke, tak med takluke et GTI baksete og to støtfangere i plast.
Disse kan selges løst for 300,- pr del. (300,- for begge støtfangerne)

Må hentes.

Den grønne DELEBILEN ER SOLGT
Den grønne er en S 79mod. 1,3l med turteller. Har kun gått 130000 km. Henger på bakbremsen men kan kjøres oppå en henger. En del rust men mye brukbare deler og bra motor. Kjøpt som delebil fra dødsbo. Har ikke papirer på denne. Hvis denne skal registreres så må du ta kontakt med arvingene etter siste registrerte eier. DELEBIL Kan selges for seg selv for 4500,- ferdig prutet.

Spesifikasjoner

Omregistrering
Fritatt (avgifter)
Årsavgift
Les mer
Merke
Volkswagen
Modell
Golf
Modellår
1981
Karosseri
Kombi 3-dørs
Drivstoff
Bensin
Slagvolum
1,5 l
Kilometerstand
218 000 km
Girkasse
Manuell
Hjuldrift
Forhjulsdrift
Seter
5
Dører
3
Farge
Brun
Fargebeskrivelse
Gullish
Interiørfarge
Beige
Bilen står i
Norge
Avgiftsklasse
Personbil
Registreringsnummer
UR34995
Salgsform
Bruktbil til salgs

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

6412 MoldeLogg innLogg inn for å se hele adressen

Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

33941237

Sist oppdatert

18. april 2012, 09:03

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Volkswagen
Volkswagen Golf