Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Toyota MR2
2.2
1993
235 000 km
Manuell
Bensin
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Sjekk bilens historikk for KT55614
Få en rask oversikt over bilens historikk og hva du bør sjekke
Beskrivelse
Svært pen MR2 TARGA til salgs! Blant annet publikumspris på rudskogen i 2010. Var da nylakkert og totaloverhalt. Ble Eu godkjent nå i Juli, med 0 mangler, mangellapp følger. Ikke vinterkjørt på flere år, aldri banekjørt
Ferrari styling og eksos.
Girkasse, drivverk og bremser er tatt fra turbo utgaven. Montert gule koni dempere og fjærer, sitter noe ekstremt på veien. Helt nye skinn sportstoler. Nybygd motor som er overhalt og borra opp til 2.2l. Alt er gjort av mekaniker som jobber på Toyota i oslo. Gått lite etter at den ble overhalt, derfor er km/stand noe misvisende.
Bilen sto til 134000,- på rudskogen og må ses og oppleves! Grom lyd, passe stiv og avtagbart tak som er strøkent og helt tett. Deilig på fine sommerdager! Se bilder! (ble tatt 9/9-2011)
Holder til i Drammen, ta kontakt for bud eller vising!
Mvh Håkon
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 1 585 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 70 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Toyota
- Modell
- MR2
- Modellår
- 1993
- Karosseri
- Coupe
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 156 hk
- Slagvolum
- 2,2 l
- Kilometerstand
- 235 000 km
- Girkasse
- Manuell
- Girkassebetegnelse
- Shortshift
- Hjuldrift
- Bakhjulsdrift
- Seter
- 2
- Dører
- 2
- Farge
- Gul
- Fargebeskrivelse
- Racinggul
- Interiørfarge
- Beige
- Bilen står i
- Norge
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- KT55614
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Utstyr
- ABS-bremser
- Air Condition
- Airbag foran
- El.vinduer
- Oppvarmede seter, foran
- Radio/CD
- Servostyring
- Skinninteriør
- Sommerdekk på aluminiumsfelg
- Sommerdekk på felg
- Sportsseter
- Stålbjelker
- Takluke
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.