Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Chevrolet Blazer
4.3l V6
1989
235 000 km
Automat
Bensin
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Sjekk bilens historikk for VF46982
Få en rask oversikt over bilens historikk og hva du bør sjekke
Beskrivelse
Har skaffet meg ny vinterbil, så den gode gamle Blazeren legges herved ut for salg. Bilen er en 1989 modell med 241 000km på telleren, og har fortsatt mange leveår igjen.
Bilen har litt overflaterust og bulker her og der, men ikke noe hullrust eller begynnende hullrust i hverken karrosseri eller ramme.
Kjempegod bil til bruk som vinterbil, arbeidsbil, eller bare en midlertidig bil, frem til godbilen er ferdig.
Personlig har jeg brukt denne som vinterbil, da bmw'en jeg normaltsett kjører ikke er spesielt godt egnet på norskt vinterføre lengre. pengene bilen har kostet meg i forsikring og årsavgift, tar jeg nesten igjen på det at jeg kan sette den andre bilen ned på delkasko på vinterhalvåret (for de som har problemer med å forklare nr.2 bil for sin bedre halvdel).
ting som kunne behøvd litt pleie:
- Lakken er matt og har fått litt støv fra en grunningsjobb (lakksprøyte, litt for nært bilen), har fått beskjed om at det kan fjernes med å gnu over de verste flekkene med tynner. Det kan være at jeg tar meg tid til å gjøre dette før bilen blir solgt.
- sentrallåsen hadde hatt godt av litt lube
- mansjetten over krysset på høyre fremaksling er gåen, så jeg antar krysset og begynner å bli slitent. Har "ny" aksling liggende med tighte kryss og fine mansjetter. Får jeg arbeidslysten over meg, kan det være at denne og blir byttet i nærmere fremtid.
- 4-hjulstrekken kan være litt treig å koble ut av og til, men den kommer som regel med en gang om bilen står stille, eller i fart på litt glatt underlag.
- I følge forrige eier fungerte aircondition helt utmerket når han kjøpte bilen, nå har hverken han eller jeg testet det siden den har vært brukt som vinterbil av begge, men når jeg testet den i sommer slo den bare rett ut igjen, så jeg antar det må etterfylles gass om AC er ønskelig for kjøper.
Bilen står på Corvette sommerfelger med litt dårlige dekk, samt originale aluminiumsfelger med veldig gode vinterdekk.
Jeg har nå reist på sjøen og kommer hjem rundt den 10. November.
Bilen kan fortsatt besiktiges i Rødøy kommune (midt mellom Mo i Rana og Bodø).
Send gjerne en e-post om du ønsker mere informasjon eller bilder.
Bilen selges som den står.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 1 557 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 19 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Chevrolet
- Modell
- Blazer
- Modellår
- 1989
- Karosseri
- SUV/Offroad
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 147 hk
- Slagvolum
- 4,3 l
- Kilometerstand
- 235 000 km
- Girkasse
- Automat
- Girkassebetegnelse
- 4-trinns
- Hjuldrift
- Firehjulsdrift
- Hjuldriftnavn
- 4HI, 4LO og 2Hi
- Seter
- 4
- Dører
- 2
- Farge
- Svart
- Interiørfarge
- Sort/grå
- Bilen står i
- Norge
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- VF46982
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Utstyr
- Air Condition
- Cruisekontroll
- El.vinduer
- Farget glass
- Hengerfeste, fast krok
- Midtarmlene
- Sentrallås
- Servostyring
- Seter i delskinn
- Sommerdekk på felg
- Vinterdekk på felg
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.