Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Opel Calibra
2.0 16v
1993
159 000 km
Manuell
Bensin
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Sjekk bilens historikk for hj74863
Få en rask oversikt over bilens historikk og hva du bør sjekke
Beskrivelse
Bilen ble Eu godkjent 31 mars 2009! I sammenheng med dette ble mye slite deler byttet.
Skiver foran og bak, Klosser foran og bak, håndbrekk bånd byttet + nytt monteringsett. smørt opp og justert. Byttet stabilstator foringer foran, begge sider. Sorte Frontlamper med engle øyer" kjøpt inn nye for 2uker siden. (orginale lamper følger med hvis ønskligt) Har også byttet Olje+filter,tennplugger og servo olje.
Altså bilen er påkostet mye i det siste og er i veldig god teknisk stand. Bilen er tight og fin å kjøre og ikke minst sprek. 150hk i en 1250kg bil sier sitt. 0-100 7.2s toppfart 240km
Denne motoren er også litt spesielt. Opel startet i 93 med DIS tenning i sine 16v 2.0 , fordeler løs tenning.
Bilen er også veldigt praksis, får plass til det meste! Bakseter kan legges ned og da får du et stor og praktis lasterom.
Bilen er Import fra Italia i 2004, Så har ikke rullet for mange vintere på norske saltete veier, så er bra for rust!
Send gjerne SMS eller mail, eller ring.
Christopher
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 1 529 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 28 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Opel
- Modell
- Calibra
- Modellår
- 1993
- Karosseri
- Coupe
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 150 hk
- Slagvolum
- 2 l
- Kilometerstand
- 159 000 km
- Girkasse
- Manuell
- Girkassebetegnelse
- 5trins
- Hjuldrift
- Forhjulsdrift
- Seter
- 4
- Farge
- Svart
- Fargebeskrivelse
- NovaSort
- Interiørfarge
- Sort
- Bilen står i
- Norge
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- HJ74863
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Utstyr
- ABS-bremser
- Alarm
- El.vinduer
- Elektriske speil
- Kjørecomputer
- Metallic lakk
- Radio/CD
- Sentrallås
- Servostyring
- Sommerdekk på aluminiumsfelg
- Sommerdekk på felg
- Sportsseter
- Startsperre
- Stålbjelker
- Vinterdekk på aluminiumsfelg
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.