Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Subaru Impreza
wrx
2005
81 000 km
Manuell
Bensin
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Sjekk bilens historikk for UF23906
Få en rask oversikt over bilens historikk og hva du bør sjekke
Beskrivelse
Har funnet ut at bakdemperne begynner å gi seg, og dette er en feil ifra Subaru sin side, og siden nybilgarantien har gått ut så blir dette på min regning.
Nye orginale dempere fra forhandler koster 4300kr + moms pr stk.
Det er mulig om man vil, å kjøpe uorginale faktisk bedre bakdempere til en billigere penge enn det. Om du kjøper bilen slik den står så hjelper jeg gjerne med å vise deg hvor du skaffer disse.
- Kjøp bilen slik den står med bakdempere som må skiftes: 300 000 + omreg.
Om ingen går for dette, og sparer noen tusenlapper, så blir bilen innlevert og ordet hos merkeverksted. Da vil prisen fortsatt være 314 000 + omreg"
Selges med tungt hjerte grunnet huskjøp.
En svært godt behandlet Subaru. Er særdeles fin i lakken. Har ingen skader eller rust. Lakkbehandlet 3 ganger i året. Ikke banekjørt. Helt orginal motormessig. Skiftet bremseklosser bak og fremme + nye skiver bak for en måned siden. Sti vinge og slissede skiver i front. Skvettlapper av den myke typen. Strøkent interiør. Girkassen og klutsjen er helt tight og fin. Alle servicer fulgt. Skiftet olje og kjølevann hver 5000km.
Isteden for å legge pengene på en slik bil på trimming og ekstrautstyr, er de lagt i vedlikehold, og for å holde bilen i tipp topp stand til enhver tid. Det er noen få steinsprut prikker på sidene og en liten sprekk i plastikken på vingen, ellers vil jeg påstå at bilen frammstår som ny. Du finner ikke en mer suveren bil spessielt på norsk vinterføre i denne prisklassen.
Bilen står parkert i garasje hele året.
Annonseselgere og testpiloter er uønsket.
Kun serøse henvendelser.
Prisen står fast!
Kontakt gjerne på mail eller sms.
Hilsen Stephan
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 6 511 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 300 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Subaru
- Modell
- Impreza
- Modellår
- 2005
- Karosseri
- Sedan
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 224 hk
- Slagvolum
- 2 l
- CO₂-utslipp
- 219 g/km
- Kilometerstand
- 81 000 km
- Girkasse
- Manuell
- Hjuldrift
- Firehjulsdrift
- Seter
- 5
- Dører
- 5
- Farge
- Blå
- Interiørfarge
- svart
- Bilen står i
- Norge
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- UF23906
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Utstyr
- ABS-bremser
- Air Condition
- Airbag foran
- El.vinduer
- Hengerfeste, avtagbart/svingbart
- Lettmet. felg sommer
- Lettmet. felg vinter
- Metallic lakk
- Midtarmlene
- Motorvarmer
- Radio/CD
- Sentrallås
- Servostyring
- Sommerhjul
- Sportsseter
- Startsperre
- Vinterhjul
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.