Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Porch 3900 GTI Gi bud!
2008
13 fot
Utenbords
2
Pris
42 900 kr
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innGratis kjøpekontrakt
- Ferdig utfylt kontrakt
- Digital signering med BankID
- 1 måned gratis båtforsikring
Nyttige lenker
Sjekk småbåtregisteretForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Den går utrolig fint i vannet, og er også veldig leken. Båten og motor har kun gått sommeren 2008 i saltvann, men da kun opp og ned på henger, ellers er de kun ferskvannskjørt, og kun brukt i ferier, på einafjorden.
Akterspeilet har ved motorfestet blitt bygd opp og forsterket i syrefast stål.
Den har også syrefaste rekker på dekk, noe som er veldig praktisk og som også ser tøft ut.
I 2008, fikk motoren en overhaling, da ble forgasserene renset, impeller byttet, den fikk en ny coil , nytt bensinfilter satt på, det ble også satt på helt ny propell. Både før og etter dette har den kun vært ferskvannskjørt.
Motoren har også fått ny girolje hvert år, og det har nettopp blitt satt på nye tennplugger, som ikke har blitt kjørt med!
Båt og motor er securmark merket.
Den selges sammen med en Brenderup båthenger for båter opptil 14 fot. Kjøpt ny i 2008, lite brukt og i meget god stand.
Ta gjerne kontakt om du lurer på noe.
Spesifikasjoner
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Andre
- Modellår
- 2008
- Type
- Skjærgårdsjeep/Landstedsbåt
- Drivstoff
- Bensin
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 30.0 hk
- Motorfabrikant
- Yamaha
- Type motor
- Utenbords
- Topphastighet
- 30 knop
- Byggemateriale
- Glassfiber
- Lengde i fot
- 13 fot
- Lengde i meter
- 3,96 m
- Sitteplasser
- 2
- Farge
- Hvit
Utstyr
Tauverk
Blue sea dobbel båtstol
25 liters fast tank
Lanterner
Faria Knopmåler
Batteri
Hovedstrømbryter
Bryterpanel
Led lys i hanskerom og under dekk
Havnekalesje
Tepper
Åre
Øsekar
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.