Gå til annonsen

Du er her

Båt/Båter til salgs/Beneteau
Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.

Se andre Beneteau

Bildegalleri

(1/13)
Inaktiv

BENETEAU 680 ANTARES MED 100 HK SUZUKI KR. 349.900.

Modellår

2010

Lengde

22 fot

Type motor

Utenbords

Seter

6

Pris

349 900 kr

Nyttige lenker

Sjekk småbåtregisteret

Beskrivelse

Dette er mye båt for pengene. 2010 sesongen vart ein stor suksess med alle tilgjengelige båter utsolgt allerede før ferien. Unngå at årets disponible båter blir utsolgt ved å bestille NO. Meget begrenset antall for 2011 sesongen, der mange alt no har bestillt. Husk at båtsesongen er i full gang innen 1 mnd.

Hobby Boat kjører no kampanjepris på Antares serien som gjelder ut mars. Pris på 680 Antares med 100 hk, kun kr. 340.000. Gjelder kun få båter. På grunn av avbestilling har vi 1.stk.ledig uke 9. Deretter 1.stk. uke 11/12 og 1 stk. uke 16/17. Etter denne er der ikkje ledige båter før tidlig i juni. Vi har no også 15% rabatt på ekstrautstyr.

Kom og se den utstillt i nye butikken på Eknes i Lindås kommune. Har no endelig fått inn nye båter.

Andre motorvalg etter avtale. Med 115 hk, + ca. kr. 12.000.
Vi tilbyr evt. delfinansiering gjennom Elcon Finans. Ta kontakt for ytterligere informasjon.

Beneteau 680 Antares er den nyeste og kanskje den beste i Antares serien. Dette er en videreutvikling av bestselgeren 650 Antares. 680 Antares har fått et mer moderne utsende og bedre utnyttelse av innvendig plass.

Båten er innredet med stor dobbeltseng i baugen, samt sitte gruppe som kan gjøres om til seng ved siden av styrerpososjon. Store vinduer som gir god utsikt, samt har de også fjernet midtsøylen i frontvinduet som ofte er til hinder og sjenanse. Ellers er det en stor skyveluke i taket og skyveluker på begge sidevinduene.
Stor uteplass med sitteplass på akterbenk, sittegruppe med bord/ solseng kan leveres som tilleggsutstyr

BESTILL DIN BENETEAU AV ÅRETS BENETEAU FORHANDLER I NORGE 2009 og 2010.

Spesifikasjoner

Tilstand
Ny
Merke
Beneteau
Modell
680 Antares
Modellår
2010
Type
Cabincruiser
Drivstoff
Bensin
Motor inkludert
Ja
Motorstørrelse
100.0 hk
Motorfabrikant
Suzuki
Type motor
Utenbords
Topphastighet
30 knop
Byggemateriale
Glassfiber
Vekt
1 254 kg
Lengde i fot
22 fot
Lengde i meter
6,72 m
Bredde
254 cm
Sitteplasser
6
Soveplasser
4
Farge
Hvit

Utstyr

Båten blir tatt inn til Norge med "Avantage" pakken som inneholder:


2 el- vindusviskere
Stor Skyveluke i taket
Gardiner til alle vinduer
Puter på akterbenk på cockpit
Badetrapp
2 fiskestangholdere
Lys i kabin
Puter i kabin
Dekkslys
12 V panel
12 V Uttak ved førerplass
Navigasjonslys
137 Liter bensintank
"Non feedback" styring
Vask og vanntank 20 Liter
Motorinstrumenter
Kompass
Bunnstoff
Manuell lensepumpe
Elektrisk lensepumpe


Ekstra utstyr:

Kjemisk toalett
Stereoanlegg CD/MP3
Kjøleskap
Sittegruppe/Solseng akter
Puter til solseng
Kalesje
Kokeapparat
Ankervinsj
"Teak" i cockpit
Utestyring

Selges av et medlem av Norboat. Når du kjøper et produkt eller en tjeneste fra et Norboat-medlem, vet du at de er tilknyttet en handelsorganisasjon som arbeider for å skape best mulig rammeverk for båtbransjen og båtferdsel basert på trygt båteierskap.

Mer om fordelene ved å handle av et Norboat-medlem.

Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler

Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Sted

Eknes, 5913 Eikangervåg
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

27005282

Sist oppdatert

3. mars 2011, 15:12

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Beneteau
Cabincruiser