Gå til annonsen

Du er her

Båt/Båter til salgs/Windy
Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.

Se andre Windy

Bildegalleri

(1/35)
Inaktiv

Windy Grand Mistral 37

HØSTKUPP. Siste mulighet. Windy Grand Mistral 37. Godt utstyrt.

Modellår

1998

Lengde

37 fot

Type motor

Innenbords

Seter

Ikke oppgitt

Pris

1 050 000 kr

Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.

Nyttige lenker

Sjekk småbåtregisteret

Beskrivelse

******************Siste mulighet før båten trekkes fra markedet og båten går i opplag. Har nå senket prisen ytterligere. I tillegg lar jeg jolle med motor og fullt opplagsutstyr med bukker og støtter følge med i prisen.****************************

Windy Grand Mistral er den perfekte familiebåten. Det er en tidløs linjelekker båt med svært gode sjøegenskaper.

Dette er en båt med overlegen uteplass for de fine dagene. Stor sosial sittegruppe i cockpit som lett gjøres om til solseng. Fører- og passasjerseter i kjøreretning rommer fint to voksne og to barn. Enkel kalesjeløsning som raskt taes av og på.

Inne i cabinen er det en fin sittegruppe og bysse. Stekeovn og kjeramisk koketopp (Wallas) som går på fritidsparafin/lampeolje. Dette fungerer meget bra og man slipper å tenke på farene rundt gass.

I lugaren under førerplass er det en stor seng med god plass til tre barn. Lugaren foran har seng med formsydd overmadrass. I år ble det montert ny 21" TV (riks-TV klar) og ny TV-antenne. Godt med skapplass i lugarer.

Det er godt med stuveplass rundt om i båten. Her får man med seg alt man trenger og litt til.

Med forbruksbank på 840 Ah (Nytt i 2014) ligger man lenge i uthavn . Startbatteri byttet i år.
Det sitter en Webasto 5 Kw varmer med uttak inne og ute. Denne hadde jeg service på tidligere i år med rengjøring av brennkammer og bytte av veker.
Stereoen har inngang for Iphone/Ipad, og har egen forsterker og basskasse. Dette gir ganske god lyd.

Doen er en elektrisk Jabsco. Alle slanger til septik ble byttet i fjor. I år er septiktank og giver rengjort og tømmepumpe byttet.

I kjelleren sitter to stk Volvo Penta KAD44. Motorene har 1110 timer på telleren og passer fint til denne båten. Begge motorer hadde nylig service og ventiljustering. Motorrommet er meget romslig så her er det lett å komme til.

Før sesong ble det byttet oljer, filtere, reimer, belger, sinker osv.
Har også komplett sett med reimer, filtere og impellere i reserve.
Båten har blitt tatt godt vare på og fremstår som pen.

Båten selges med tungt hjerte grunnet andre prioriteringer.
Ta kontakt for visning eller spørsmål.
Båten ligger på Sætre i Hurum.

Spesifikasjoner

Tilstand
Brukt
Merke
Windy
Modell
Grand Mistral 37
Modellår
1998
Type
Cabincruiser
Drivstoff
Diesel
Motor inkludert
Ja
Motorstørrelse
520.0 hk
Motorfabrikant
Volvo Penta
Type motor
Innenbords
Topphastighet
35 knop
Byggemateriale
Glassfiber
Vekt
6 500 kg
Lengde i fot
37 fot
Bredde
350 cm
Farge
Hvit/Blå
Båtens beliggenhet
Norge
Registreringsnummer
AAV050

Utstyr

Teakdørk i cabin og cockpit
Teak på badeplatform
Baugpropell (Sleipner)
Ankervinsj med 30 m kjetting i baug (Lewmar)
Ankervinsj med 50 m blytau akter. (Engbo)
Webasto dieselvarmer. (5Kw)
Wallas keramisk koketopp
Wallas stekeovn.
Stor kartplotter Garmin 5012
Radar Simrad
Autopilot Simrad
VHF Simrad
2 kjøleskap
Trimflaps med indikator
Landstrøm
TV med ny antenne
Ekstra kalesje (for vinteropplag)
Fendere og tau.
Presenning og stativ (O B Wiik)

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

3475 SætreLogg innLogg inn for å se hele adressen

Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

63307568

Sist oppdatert

22. oktober 2015, 00:21

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Windy
Cabincruiser