Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Viksund St.Cruz 350
Viksund 360
1996
36 fot
Innenbords
6
Pris
1 375 000 kr
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innGratis kjøpekontrakt
- Ferdig utfylt kontrakt
- Digital signering med BankID
- 1 måned gratis båtforsikring
Nyttige lenker
Sjekk småbåtregisteretForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Båten er av modellen Viksund 350 St Cruz, men pga at badeplattformen er forlenget, er båten lik 360 modellen. Båten har 3 separate sovecabiner med egne dører. Det er meget god lagring og stue plass ombord. Viksund er bl.a kjent for sine gode sjø egenskaper.
Motorer: De er gått ca 1100 timer. Pga av totalhavari på styrbord motor sommeren 2007, er alle deler på motor skiftet ut, både inn,-og utvendig. Bare blokken er igjen av den gamle motoren. Styrbord motor fremstår derfor som helt ny.(Forsikringssak) Babord motor ble samtidig overhalt. Her ble bl.a dysene skiftet. Alt arbeid på motorer samt service på motor og drev er utført av fagpersonell.
Båten er meget godt holdt og det er mye nytt utstyr ombord. Den er registrert i skipsregisteret og kan derfor belånes
Seriøse BUD vil bli vurdert.
Spesifikasjoner
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Viksund
- Modell
- St.Cruz 350
- Modellår
- 1996
- Type
- Cabincruiser
- Drivstoff
- Diesel
- Motor inkludert
- Ja
- Motorfabrikant
- Volvo Penta KAD 42
- Type motor
- Innenbords
- Topphastighet
- 33 knop
- Byggemateriale
- Glassfiber
- Vekt
- 7 000 kg
- Lengde i fot
- 36 fot
- Lengde i meter
- 10,97 m
- Dybde
- 1 cm
- Bredde
- 350 cm
- Sitteplasser
- 6
- Soveplasser
- 6
- Farge
- Hvit
- Registreringsnummer
- BAX 705
Utstyr
Stereoanlegg
Tv m/dvd spiller (2007)
VHF
GPS (2007)
Kartplotter raymarine (2007)
Radar (2007)
Kompass
Dybdemåler, furuno
Defroster
Varmeapp 5KW, Webasto
Utvendig dusj
Innvendig dusj
Kjøleskap
Gasskomfyr med kokeplater (2007)
Varmtvann
Trimflaps
Baugpropell
Septiktank
Sommer og vinterkalesje
Landstrøm
Elektrisk ankervinsj
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.