Bildegalleri
HP Pavilion dv9580 Notebook og Creative 7.1 surround anlegg
Til salgs
5 500 kr
Beskrivelse av varen
Jeg selger min 1 år gamle bærbare HP pc. Den er veldig pent brukt ettersom jeg bare har hatt den lukket men en annen skjerm tastatur og mus tilkoblet. Det er ingen skader på laptopen.
Det er en kraftig laptop som er godt egnet til spill og surfing på nettet. Det følger med et TV sett med antenne og mulighet til å koble til kabel tv.
Operativsystemet er Windows Vista Ultimate som er den beste utgaven av Vista hittil.
Spesifikasjoner:
2.0 GHz Intel Core 2 Duo T7300 processor
2.0 GB RAM (maks 4GB)
17'' skjerm
Finger leser for å logge seg inn
HD DVD ROM with LightScribe DVD-/+RW brenner
Integrert web kamera og to mikrofoner
Nvidia GeForce 8600M skjermkort med opp til 1 GB delt minne
240 GB Lagringsplass, delt i to disker.
Kontakter:
3x USB
1x HDMI
1x VGA
1X S-Video
1x port så man kan koble til laptop docking
Minnekort leser 5 i 1
Modem og Internet
Skjermen er Widescreen og perfekt for multitasking den er lys og stor. Du kan også nyte en film med HP Quickplay eller Windows Media Center med den medfølgene fjernkontrollen.
De to mikrofonene som er plassert på hver sin side av det 1.3 MP web kameraet er perfekt for Online spill eller Skype samtaler. Den har også utgang for to hodetelefoner og en ekstra mirofon foran.
Minste prisen ny er 11.000
http://www.nextag.com/hp-pavilion-notebook-dv-9580/search-html
Utstyr som medfølger:
Strømforsyning /m Amerikansk overgang
Tv- sett
Fin, pent brukt sportssekk som er designet til pcen med mange rom og lommer.
Liten fjernkontroll
Alle brosjyrer og bruksanvisninger som fulgte med
Jeg skal også selge et 7.1 surround anlegg til pc. Det er av merket Creative og er et veldig godt allround pc anlegg ti, spill, musikk, film og film.
Creative Inspire T-7900:
http://www.komplett.no/k/ki.aspx?sku=302219
Creative® Inspire T7900-høyttalerne gir en opplevelse av 7.1-surroundlyd uten sidestykke for spill, film og musikk. Ved bruk sammen med Sound Blaster® 7.1-lydkort støttes de seneste og mest avanserte standardene for surroundlyd som finnes i dag. Frontsatellittene har diskant- og mellomtonehøyttalere for detaljrikdom fra mellomtoner til høye frekvenser, og en forsterket subwoofer i tre gir dynamisk bass. Den fremre senterhøyttaleren har ekstra forsterkning for bedre dialog og effekter, og den horisontale designen gjør at den kan plasseres for optimal lyd i et hjemmekinoanlegg. Mange tilkoblingsmuligheter via subwoofer og tilkoblet fjernkontroll muliggjør bruk sammen med flere lydkilder, og Creatives CMSS-mikseteknologi støtter 7.1-signaler via 5.1- og 6.1-lydkort.
Dette skal jeg ha 600 for.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 20.1.2009 kl. 23:17 ・ FINN-kode: 15664556







